GELİN AYAKKABISI 2023
2023-02-28 00:00:00

Sipariş ve Teslimat


 • Siparişinizin durumu ile ilgili tüm bilgiler tarafınıza e-posta ile gönderilecektir. Bu nedenle doğru e-posta adresi paylaşmanız size daha iyi hizmet sağlayabilmemiz açısından önemlidir. Eğer sipariş verdikten sonra 15 dakika içerisinde bir e-posta almazsanız, lütfen Spam klasörünüzü kontrol ediniz. Yaşadığınız herhangi bir sorunda info@ayakkabitutkusu.com e-posta adresinden veya 02324363479 telefon numarasından veya 0532 584 25 80 Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

  Sipariş verdiğiniz ürünleri üye girişi yaptıktan sonra Hesabım sayfasındaki Siparişlerim ekranından da kontrol edebilirsiniz.

 • Mesai saati dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk mesai saati içinde işleme alınır.
 • Ürün teslimatı bulunduğunuz yerleşim yerinin uzaklığına göre 1 ile 4 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasıyla yapılır. Ürün tedariğinde yaşanabilecek aksamalar ya da banka onay sürecinin uzamasından dolayı meydana gelebilecek gecikmelerden müşteri haberdar edilir ve isterse siparişi iptal edilir.
 • Ön siparişle satın alınan ürünlerde teslimat süreci, ürünün stoklara girmesiyle başlar. 
 • Kargoda meydana gelebilecek gecikme ve kayıplardan dolayı müşterinin siparişi iptal etme hakkı vardır.
 • Müşteri, ürünü sipariş ederken teslim adresini doğru bildirmelidir. Ürünün belirtilen adrese teslim edilmesiyle satıcı teslimat görevini yerine getirmiş olur. Yanlış bilgilendirmelerden satıcı sorumlu değildir.
 • Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit ettiğiniz paketler kabul edilmemeli, mümkünse tutanak tutturulmalı ve tarafımıza bildirilmelidir. Yeni teslimat istenirse, en kısa sürede gerçekleştirilir.
 • Havale/EFT ile yapılan siparişlerde, siparişin onaylanabilmesi için, havale/eft işlemi tamamlandıktan sonra info@ayakkabitutkusu.com adresine veya 0232 4363479 numaralı müşteri hizmetlerine Havale Bildirim Formu gönderilmeli veya 0532 584 25 80 den watsup ile bildirilmelidir.
 • Havale/EFT ile yapılan siparişlerde, 1 iş günü içerisinde ödemesi gerçekleşmeyen siparişleriniz iptal edilir. 
         Gelin Ayakkabısı Satış Test edilmiş onaylı Marka Ayakkabı Tutkusu & Ayakkabı Tutkusu Stilo 2013 denberi © 2022
   
×

Alışveriş SepetinizSepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Genel Toplam :     0,00 TL
×