GELİN AYAKKABISI 2023
2023-02-28 00:00:00

Ayakkabı Değişim


Değişim Şartlarımız 

ŞARTLARI SAĞLAYAN TÜM ÜRÜNLERİN DEĞİŞİMİ YAPILMAKTADIR.

ŞARTLAR

1-Değişim Yapmak istediğiniz ürünün Kullanılmamış zarar görmemiş zedelenmemiş olması gerekmektedir.

2-Ayrıca değişim yapmak istediğiniz ürünün orjinal kutusu ve faturası kesinlikle olmalıdır .Gelin Ayakkabısı Bölümünden aldığınız ürün yine gelin ayakkabısı bölümündekiler ile sadece 7 gün içinde değişim yapılabilinir.

3-Değişim yapılacak ürün tarafımıza kargo ücreti müşteri tarafından ödenerek gelmesi gerekmektedir. (Kargo ücreti ödenmeden gönderdiğiniz ürünler Kargo tarafından Teslim Alınmamaktadır.)

4-Ayrıca İsim ve Tarih Yazılan Ürünler kesinlikle Değişim yapılamaz . 

4- a) Tüm ürünlerin stoğu sade ayakkabı yani üzerinde hiçbir aksesuar bulunmadan stoğumuzdadır üzerine yapılacak resmini sipariş verdiğiniz şekilde ürünler (üzerinde taş inci veya güpürlü apileli) ürünler kişiye özel yapılmaktadır Kişiye özel olarak üretilen veya özel hale getirilen ürünler kapsamına girdiğinden değişimi söz konusu olmamaktadır.

5-Ayrıca Ek ilave yapılan taban yükseltmesi yapılan web sitemizde taban yükseltmesi yapılan modelleri seçen müşterilerimizin bilmesini isteriz ki ek ileve yükseltme yapılmış ürünlerde değişim yapılmamaktadır.
6-Değişim yapmak istediğiniz ürün eğer değişim şartlarını sağlıyor is 7 gün içerisinde değişimi yapılarak size gönderimi tekrardan sağlanmaktadır.
7-Değişim yapmak istediğiniz ürünü faturası ve orjinal kutusu ile birlikte gönderirken değiştirmek istediğiniz modeli veya numarayı kutunun içerisine küçük bir kağıda isminizi soy isminizi mail adresinizi ve telefonunuzu yazarak değiştirmek istediğiniz yeni ürünün modelin stok kodunu ve ayak numarasını mutlaka yazınız .(örneğin aynı ayakkabının 38 ile değişim istiyorum veya farklı bir ürün ile değişim istiyorum ürün kodu Urngelin-234448170 gibi)
8-Değişimi için gönderilen ürün 7. maddedeki yazılan şartlarda ve önceki maddelerdeki şartları sağlamıyor ise değişimi YAPILAMAZ.
9.Şartları Sağlayan Tüm ürünler değişim yapılmaktadır, ayrıca sınırsız değişim imkanınız bulunmaktadır .
Şartları sağlayan Tüm alışverişinizde. Değişim yapılmaktadır.

×

Alışveriş SepetinizSepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Genel Toplam :     0,00 TL
×