GELİN AYAKKABISI 2023
2023-02-28 00:00:00

Sıkça Sorulan Sorular


*Siparişim ne kadar sürede gelir ?
ayakkabitutkusu.com 'dan hafta içi saat 15:00 den önce vermiş olduğunuz siparişleriniz aynı gün kargoya verilmekte ve kargonun gönderileceği şehre bağlı olarak YURT İÇİ KARGO tarafından 1-3 iş günü içinde teslim edilmektedir.

 Firmamız Üretici Firma Olup Özel İstenilen yükseltmeli gelin ayakkabıları ve İsimli tarihli olan gelin Ayakkabıları 1 gün sonra kargoya verilmektedir. Cumartesi ve Pazar günleri Kargo Yoktur . Firmamız Sadece Hafta İçi Her gün saat 18:00 de YURT İÇİ kargo Fabrikamıza gelerek bizden kargoları almaktadır. Siparişinizin Takibini mail adresinize gelecek olan kargo takip kodu ile   https://www.yurticikargo.com/  adresinden takip edebilirsiniz kargo takip numarası kargoya verilir verilmez size mail olarak gönderilir. 

07.04.2022 TARİHİNDEN İTİBAREN YURT İÇİ KARGO İLE ANLAŞMIŞ BULUNMAKTAYIZ KARGONUZ'UN TAKİP ESNASINDA PTT KARGO FİRMASI YAZSA BİLE YURT İÇİ İLE GÖNDERMİŞ OLDUĞUMUZU BEYAN EDERİZ !

*Kredi kartı ile nasıl güvenebilirim ? Sitemizde Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası Sanal Pos Entegresi bulunmaktadır. Yurt içi ve Yurt dışı tüm internet alışverişine açık banka kartları ile çok güvenli bir alışveriş sunuyoruz. Ziraat Bankası ile 3d security ödeme ekranına size şifre gönderen kendi bankanız tarafından şifrenizi doğru olarak girdiğinizde ödeme alınmaktadır. Kart numaranız asla bizim tarafımızdan görünmez kaydedilmez kaydedilemez. Tüm Bankaların internet alışverişine açık banka kartı ve  kredi kartı ile sitemizden istediğiniz ürünün satın alma işlemini yapabilirsiniz. Ziraat Bankası Sanal Pos web sitemizde Entegredir.

YURT DIŞI (TÜRKİYE DIŞINDAKİ ÜLKELERE SİPARİŞ)

Türkiye Dışındaki 193 ülkeye sitemizden sipariş verebilirsiniz yurt dışına siparişinizi oluştururken ülkenizi seçip posta kodunuzu mutlaka giriniz. Yurt dışındaki ülkelere sipariş esnasında kargo ücreti otomatik olarak sistem ülkeye göre belirler ve fiyatın üzerine ilave eder her 1 çift ayakkabı için kargo ücreti sistem otomatik ekler Yurt dışına gönderim uçak kargo ile olur aracı kargo firması DHL kargo dur Dünyanın her ülkesine sipariş verebilirsiniz kargo ücreti web sitemizin sistemi tarafından tahsil olunur kargo size geldiğinde kargo ücreti yurt dışı siparişlerinde tekrar alınmaz. Yurt dışı siparişlerde yurt dışı alışverişine açık banka ve kredi kartı ile master visa american express v.s  kartlar ile ürünleri satın alabilir alışveriş yapabilirsiniz 

REFERANSLARIMIZ

İZMİR IŞIKKENT ZİRAAT BANKASI ŞUBESİ / İZMİR IŞIKKET GARANTİ BANKASI ŞUBESİ / İZMİR IŞIKKENT İŞ BANKASI ŞUBESİ / İZMİR IŞIKKENT AKBANK ŞUBESİ /İZMİR IŞIKKENT KUVEYT TÜRK ŞUBESİ /  

İZMİR TİCARET ODASI / İZMİR EGE İHRACATÇILAR BİRLİĞİ / İZMİR AYAKKABICILAR ODASI / CNR EXPO MODA FUARI İSTANBUL / İF WEDDİNG GELİNLİK VE ABİYE FUARI İZMİR / SHOEXPO İZMİR AYAKKABI FUARI 

ŞİRKET İSMİMİZ : STİLO ORTOPEDİK AYAKKABI SAN.TİC.LTD.ŞTİ.  

 BİZİ TÜM REFERANSLARDAN SORGULAYABİLİRSİNİZ 

Banka Havale İle Sipariş Versem? Banka havalesi ile siparişiniz siteden hemen onaylanır. Bu durumda Banka havalesini 24 saat içinde resmi hesaplarımızdan herhangi bir hesabımıza gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Aksi halde siparişiniz iptal edilir ve sipariş kaydınız silinir. Siparişinizi Banka Havalesi ile Sipariş verdiğinizde siparişinizin hazırlanması ve gönderilmesi ödeme geldikten 1 gün sonra yapılmaktadır.

Kapıda Ödeme Neden Yok ? Kapıda ödeme sistemiyle daha önceden çalışıyorduk fakat Firmamız bu konuda su istimallere uğradı. Örneğin 100 adet kapıda ödemeli sipariş gönderdiğimizde bunun 70 tanesi geriye geldi alıcılar ile görüştüğümüzde neden siparişinizi almadınız gibi sorularımıza Almak zorundamıyım? O anki Piskolojimle Almışım pardon Vazgeçsem olurmu İndirim yapın alayım Kargo gitsin sonra getirsin v.s daha birçok Kötü niyetli kişiler tarafından bu tür mağduriyetler yaşadık ve kesinlikle ve kesinlikle kapıda ödemeyi kaldırdık!

* Kargoya ne kadar ödeyeceğim ?Sitemizden almış olduğunuz ürünlerin kargo YURT İÇİ KARGO (TÜRKİYE) anlaşmalı fiyattan gelmektedir.  2022 yılı anlaşma fiyatı 19 TL (on dokuz TL ) 

 *Kargom gelmiş ve beni adreste bulamamışsa siparişimi nasıl temin edebilirim ?

Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, siparişiniz en yakın ptt Kargo şubesine teslim edilir ve size bir bilgi notu bırakılır. 2 gün içinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz AYAKKABITUTKUSU.COM 'a iade için geri ana şubeye iade edilir. İade edilen siparişinizin PTT kargo da gidiş ve geliş ücreti olarak ödeme yaptıktan sonra tekrar size kargo gönderilecektir.

* İade ödemem nasıl gerçekleşecek ?
İadeniz, ödemenizi gerçekleştirdiğiniz şekilde ürün bize ulaştıktan sonra yapılacaktır.Örneğin,ödemenizi Havale/EFT yada ödemenizi kredi kartınıza taksit seçeneği ile yaptığınız takdirde ise ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir.Bu prosedür,AYAKKABI TUTKUSU com tarafından değil,bankanız tarafından belirlenmiştir.Kredi kartı ile yapmış olduğunuz işlemin iadesi, bankanıza göre değişkenlik göstermekle birlikte, iade ürün bize ulaştıktan sonra yaklaşık 7 ile 10 iş günü içerisinde kredi kartınıza yapılmaktadır. Havale/EFT ile yapmış olduğunuz işlemlerin iadeleri ise iade ürün bize ulaştıktan sonra 7 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Gelin Ayakkabılarında iade yapılamamaktadır değişim yapılmaktadır.

*Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor ?
Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
-İade edeceğiniz ürünü, faturası ile birlikte, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, PTT Kargo veya size uygun kargo firması ile karşı kargo ücreti ödenmiş olarak göndermeniz gerekmektedir (Faturasız gönderilen İade-Değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir)
-İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden PTT Kargo'ya ait  gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız. Değişim için gönderdiğiniz ürünün kargo ucretini mutlaka peşin olarak ödeyerek gönderiniz.  Firmamız kargo ücretini kabul etmez .(Örnegin kargo ucretini bize havale ile göndermek isterseniz bunu asla kabul etmeyeceğimizi bilmenizi isteriz) kargo bedeli kargo firmasına aittir biz faturalarımızda kargo ücreti almadığımızı kargo ücretinin sadece kargo firmasına ödendiğini beyan ediyoruz .
İade ile ilgili her türlü sorunuzu info@ayakkabitutkusu.com adresine yazabilirsiniz.
Satın aldığınız ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü iade etmek istediğiniz takdirde, ürün bedeli size iade edilmekte olup, kargo bedeli iade edilmemektedir.
Gelin Ayakkabılarında iade yapılamamaktadır değişim yapılmaktadır.


Hangi durumlarda iade talep edemiyorum ?
GELİNLİK AYAKKABILARINDA İADE SÖZ KONUSU DEĞİLDİR. SADECE değişim yapılmaktadır.Değişim talebinizin kabul edilmesi için gönderilen ürünün paketinin hasar almamış,ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir.Değişim talebinizin geçersiz kabul edileceği durumlarla ilgili olarak aşağıdaki kuralları okumanızı rica ederiz:

·         Kişiye özel hazırlanan ürünlerin değisimi kabul edilememektedir. (Örnegin gelin damat isimli ve tarih yazılan gelin Ayakkabılarında değişim yapılamaz )
·         Kullanıcı hatası ile (düşme, çarpma vb.) hasar gören ürünler iade alınamamaktadır. Giyilmiş ve kullanılmış ürünler değişim yapılamaz.
·         Ürünü; faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı ve kesilip kopartılmamış etiketi ile birlikte, yanında gönderilen dokümanlar ve tüm aksesuarlar da dahil edilerek göndermeniz gerekmektedir. Değişiminiz gerçekleşebilmesi için ürünlerin kullanılmamış ve bozulmamış olması gerekmektedir.
·  Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılma ma sı nı ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde değişim işlemi gerçekleştirilemeyecektir.

İade süresi
Müşterilerimiz, 4077 nolu Tüketici'nin Korunması Hakkında Kanuna bağlı 'Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'in 7. maddesi uyarınca yedi (7) gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin mesafeli satış sözleşmesinden cayma hakkına sahiptir.

*Değişim
Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde ürünü faturası ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Değişim yapılmasını istediğiniz ürünü değişim formunu doldurarak orijinal kutusu ile paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, PTT Kargo ( 0232 436 34 79 ) ile kargo bedelini ödemiş kargo bedelini ödeyerek gönderilmez ise kargo tarafımızdan kabul edilmez ve tekrar size geri gelecektir veye kargonuz kargoda beletilecek ve sonra kargo tarafından imha edilebilinir. Stilo Ortopedik Ayakkabı San.TicLtd.Şti. 6112 sk. no:1/24 STİLO Ticaret Merkezi Işıkkent /İZMİR  adresine değişim için  gönderebilirsiniz.(Faturasız ve orijinal barkodlu kutusu olmadan gönderilen değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir.)  Değişim için gönderiniz tüm Sizin için en uygun fiyatlı kargo ile yapıldığında kabul edilir.Değişim ürününü yurt içi  kargo veya bunun dışında başka bir kargo firması ile gönderdiğiniz taktirde de kargo ücretinin sizin tarafınızdan ödenmiş olması gerekmektedir. Aksi taktirde gönderdiğiniz kabul edilmez tekrar size geri gelir ve 2 kez kargo ödemek durumunda kalırsınız .

Değişim işleminiz tamamlanıp ürün tekrar size gönderildiğinde kargo bedeli anlaşmalı fiyatlarımızdan sizin tarafınızdan tekrar ödenecektir. Değişimde Kargo ücretleri Geliş ve Gidiş olarak sizin tarafınızdan ödenecektir. Gönderdiğiniz ürün bize ulaştığında kutunun içerisine değişimini yapmak istediğiniz ürünün web sitemizden ürün kodunu yazmanızı rica ederiz gönderdiğiniz paketin içersin de küçük bir kağıda istediğiniz ürün 3 iş gününde kargoya teslim edilir

Sıfır Risk Online Gelinlik Ayakkabısı Gelin Ayakkabısı Tasarım ve Satış Sitesi  © 2022 since 1976 

İçeriklerden merak ettiğiniz soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Desteğe ihtiyacınız olduğu anda +905325842580 numaralı telefondan yada info@ayakkabitutkusu.com'dan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla,
AyakkabıTutkusu Ekibi.

×

Alışveriş SepetinizSepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Genel Toplam :     0,00 TL
×