Sıkça Sorulan Sorular

*Siparişim ne kadar sürede gelir ?
ayakkabitutkusu.com 'dan hafta içi saat 15:00 ve cumartesi saat 10:00'dan önce vermiş olduğunuz siparişleriniz ertesi gün kargoya verilmekte ve kargonun gönderileceği şehre bağlı olarak ARAS KARGO tarafından 1-3 iş günü içinde teslim edilmektedir.

* Kargoya ne kadar ödeyeceğim ?Sitemizden almış olduğunuz ürünlerin kargo ARAS KARGO ile anlaşmalı fiyattan gelmektedir.  2018 yılı anlaşma fiyatı 7 TL (YEDİ TL )  değişim taleplerinizde 0232 4363479 numaralı telefondan kurye isteyerek ürünleri 7 gün içerisinde ARAS KARGO ile ücretini ödeyerek tarafımıza gönderebilirsiniz. Değişim  işleminiz tamamlanıp ürün tekrar size gönderildiğinde kargo bedeli anlaşmalı fiyatlarımızdan sizin tarafınızdan ödenecektir.

 *Kargom gelmiş ve beni adreste bulamamışsa siparişimi nasıl temin edebilirim ?
Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, siparişiniz en yakın aras Kargo şubesine teslim edilir ve size bir bilgi notu bırakılır. 2 gün içinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz AYAKKABITUTKUSU.COM 'a iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini 2 iş günü içinde talep edebilirsiniz.

* İade ödemem nasıl gerçekleşecek ?
İadeniz, ödemenizi gerçekleştirdiğiniz şekilde ürün bize ulaştıktan sonra yapılacaktır.Örneğin,ödemenizi Havale/EFT yada Kapıda Ödeme ile yaptığınız takdirde iadeniz adınıza kayıtlı olan hesap bilgileriniz sizden alınarak Havale/EFT yoluyla tarafınıza iade edilmektedir;ödemenizi kredi kartınıza taksit seçeneği ile yaptığınız takdirde ise ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir.Bu prosedür,AYAKKABI TUTKUSU com tarafından değil,bankanız tarafından belirlenmiştir.Kredi kartı ile yapmış olduğunuz işlemin iadesi, bankanıza göre değişkenlik göstermekle birlikte, iade ürün bize ulaştıktan sonra yaklaşık 7 ile 10 iş günü içerisinde kredi kartınıza yapılmaktadır. Havale/EFT ile yapmış olduğunuz işlemlerin iadeleri ise iade ürün bize ulaştıktan sonra 7 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Gelin Ayakkabılarında iade yapılamamaktadır değişim yapılmaktadır.

*Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor ?
Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
-İade edeceğiniz ürünü, faturası ile birlikte, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, ARAS Kargo  (0232 436 34 79) ile karşı kargo ücreti ödenmiş olarak göndermenizi rica ederiz. (Faturasız gönderilen İade-Değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir)
-İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden ARAS Kargo'ya ait  gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.
İade ile ilgili her türlü sorunuzu info@ayakkabitutkusu.com adresine yazabilirsiniz.
Satın aldığınız ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü iade etmek istediğiniz takdirde, ürün bedeli size iade edilmekte olup, kargo bedeli iade edilmemektedir.
Gelin Ayakkabılarında iade yapılamamaktadır değişim yapılmaktadır.


Hangi durumlarda iade talep edemiyorum ?
GELİNLİK AYAKKABILARINDA İADE SÖZ KONUSU DEĞİLDİR. SADECE değişim yapılmaktadır.İade talebinizin kabul edilmesi için gönderilen ürünün paketinin hasar almamış,ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir.İade talebinizin geçersiz kabul edileceği durumlarla ilgili olarak aşağıdaki kuralları okumanızı rica ederiz:

·         Kişiye özel hazırlanan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.
·         Kullanıcı hatası ile (düşme, çarpma vb.) hasar gören ürünler iade alınamamaktadır.
·         Ürünü; faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı ve kesilip kopartılmamış etiketi ile birlikte, yanında gönderilen dokümanlar ve tüm aksesuarlar da dahil edilerek göndermeniz gerekmektedir. İadenin gerçekleşebilmesi için ürünlerin kullanılmamış ve bozulmamış olması gerekmektedir.
·         Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmamasını ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.

İade süresi
Müşterilerimiz, 4077 nolu Tüketici'nin Korunması Hakkında Kanuna bağlı 'Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'in 7. maddesi uyarınca yedi (7) gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin mesafeli satış sözleşmesinden cayma hakkına sahiptir.

*Değişim
Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde ürünü faturası ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Değişim yapılmasını istediğiniz ürünü değişim formunu doldurarak orijinal kutusu ile paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, aras Kargo ( 0232 436 34 79 ) ile kargo bedelini ödemiş olarak Stilo Ortopedik Ayakkabı San.TicLtd.Şti. 6112 sk. no:1/24 Ticaret Merkezi Işıkkent /İzmir  adresine gönderebilirsiniz.(Faturasız ve orijinal barkodlu kutusu olmadan gönderilen değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir.)  gönderimler sadece MNG Kargo ile yapıldığında kabul edilir.Değişim ürününü aras  kargo dışında başka bir kargo firması ile gönderdiğiniz taktirde de kargo ücretinin sizin tarafınızdan ödenmiş olması gerekmektedir.Aksi taktirde gönderdiğiniz kargo teslim alınmayacaktır.

Değişim işleminiz tamamlanıp ürün tekrar size gönderildiğinde kargo bedeli anlaşmalı fiyatlarımızdan sizin tarafınızdan ödenecektir. Değişimde Kargo ücretleri Geliş ve Gidiş olarak sizin tarafınızdan ödenecektir. Gönderdiğiniz ürün bize ulaştığında ilgili departmanımız tarafından aranarak sizin teyidiniz alındıktan sonra istediğiniz ürün 3 işgününde kargoya teslim edilir

Sıfır Risk Online Gelinlik Ayakkabısı Gelin ayakkabısı Gelinlik Converse sitesi © 2018 since 1976 

İçeriklerden merak ettiğiniz soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Desteğe ihtiyacınız olduğu anda +905325842580 numaralı telefondan yada info@ayakkabitutkusu.com'dan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla,
AyakkabıTutkusu Ekibi.