Gelin Spor Ayakkabılar Yeni Tasarımlar 
2024-04-30 00:00:00

Kredi Kartı İle Ödeyemiyorum?


► Kart limitinin yetersiz olması,

► Kart bilgilerinin yanlış girilmesi,

►Kartın İnternet Alışverişine Kapalı Olması,

► Karta tanımlı GSM numarasının olmaması,

► Kartın 3D_PAY Güvenli Ödeme'ye kapalı olması,

► 3D_PAY şifresinin yanlış girilmesi,

► Kartın bankası dışında, başka bankadan taksitlendirme denenmiş olması,

► Kullanılan tarayıcının güncel sürümde olmaması,

► Kullanılan internet tarayıcısının geçmişininin temizlenmemesi.(Altyapıda veya arayüzde yapmış olduğumuz güncellemelerden faydalanmanız açısından önemlidir.)

► İnternet Explorer haricinde bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari veya Yandex gibi.

Desteğe ihtiyacınız olduğu anda +905325842580 numaralı telefondan yada info@ayakkabitutkusu.com'dan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

*Kredi kartı ile nasıl güvenebilirim ? Sitemizde Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası Sanal Pos Entegresi bulunmaktadır. Yurt içi ve Yurt dışı tüm internet alışverişine açık banka kartları ile çok güvenli bir alışveriş sunuyoruz. Ziraat Bankası ile 3d security ödeme ekranına size şifre gönderen kendi bankanız tarafından şifrenizi doğru olarak girdiğinizde ödeme alınmaktadır. Kart numaranız asla bizim tarafımızdan görünmez kaydedilmez kaydedilemez. Tüm Bankaların internet alışverişine açık Kredi kartı ile sitemizden istediğiniz ürünün satın alma işlemini yapabilirsiniz. Ziraat Bankası Sanal Pos web sitemizde Entegredir.

Saygılarımızla,
AyakkabıTutkusu Ekibi.

×

Alışveriş SepetinizSepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Genel Toplam :     0,00 TL
×