El Yapımı Gelin Ayakkabısı Tasarımcısı
2024-04-30 00:00:00

Hakkımızda


AYAKKABI TUTKUSU Türkiye'de Stilo ® Gelinlik Ayakkabı Pazarında ilk kez ses getiren Gelin Ayakkabılarını ve Dünyada ilk kez gelinler için tasarladığımız  Spor, Dolgu ve Topuklu modellerini ve Konforlu Gelin Ayakkabıları Argesini  sunuyoruz. Biz tüm ürünleri kendimiz üreten ve satışıı gerçekleştiren bir şirketiz! Ayakkabı Tutkusu Stilo ® Markamızla Online Satış Sitemizden Siz değerli Müşterilerimize tasarlıyor veya tasarladığımız ürünleri sizlere sunuyoruz. 2012 yılında kurulan Stilo Ortopedik Ayakkabı San.Tic.Ltd.Şti. www.ayakkabitutkusu.com ve 2014 yılında açtığımız Ayakkabı Tutkusu Stilo ® ile aynı şirketteki firmamız 2014 yılında kurduğumuz sayfamız (www.@ayakkabitutkusu.com) siz değerli müşterilerimize gelin ayakkabısı çeşitliliği ve Rahatlığını ön planda tutarak sunulmaktadır.  Tüm fiyatlar ve kalite açısından. AYAKKABI TUTKUSU STILO ® %100 GÜVENLİ bir alışveriş yapabilirsiniz. www.ayakkabitutkusu.com Stilo Ortopedik Ayakkabı San.Tic.Ltd.Şti. Sayfanın kurucusu. Türkiye'deki her şehirde bayilerimiz bulunmaktadır. Yurt dışındaki 83 ülkedeki bayilerimizde ayakkabılarımız bulunmaktadır.


Stilo Ortopedik Ayakkabı San.Tic.Ltd.Şti
Stilo Ayakkabı, faaliyetlerine 1976 yılında İzmir agora'da başlamıştır. Firmamız gelin ayakkabıları üretmektedir. Gelin ayakkabılarını tasarlayarak, özenle seçilmiş kaplamalar ve kaliteli malzeme, en iyi aksesuar dantel ve aplikeler ile yapılan detaylara özen göstererek, kişisel tasarımlarıyla en önemli gününüz olan özel günlük ayakkabılar üretiyor. . Tüm Stilo koleksiyonlarının bu kalitenin ele alınmasında damgasını vuran detaylara ve hassasiyete dikkat çekmenin yanı sıra, ayakkabı endüstrisi olarak Avrupa pazarında Türkiye'nin tercih edilen Stilo markasının markası saygın bir öğrenmeye yol açtı. Büyüyen bir firma bugün Türkiye genelinde gelin ayakkabısı koleksiyonumuzu üretme fikri ile teknolojik yeniliklerle desteklenmeli ve yurt dışı ticaret fuarları ile yurt içi ve yurt dışı ticaret fuarları aracılığıyla Avrupa pazarında yer alan ayakkabı, benzersiz modeli ile düğün sektörünü istedi.

Almanya, Fransa, Hollanda, Avusturya, İngiltere, Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Amerika, Kuveyt ve Birleşik Arap ülkeleri, yeni modellerin tasarımında gelişmiş bilgisayar sistemleri kullanarak çocuk ve bayan ayakkabı ihracatı ve mikro ihracatı ihraç eden ülkeler arasındadır. . Filistin, Dubai, Katar, Lübnan, Ürdün, Mısır, Kosava, Irak, İran,

Vizyon
Ayakkabı üretiminde lider bir Türk şirketi olarak küreselleşen pazarın önde gelen oyuncularından biri olmak.

Misyon
»Yeni teknolojiler geliştirerek ayakkabı sektörüne katkıda bulunmak.
»Yenilik ve yaratıcılık yoluyla milli alanda gelişmek, üretim kalitesini artırmak, milli ayakkabı kullanımını sağlamak.
»Uluslararası alanda rekabetçi bir ayakkabı üreticisi olmak.

Kalite Politikamız
»Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak
»Yapılan çalışmalarda kalitenin gözlenmesi
»Dürüst ve güvenilir bir marka olmaya kalıcı
»Ulusal ve uluslararası arenada rekabet gücünün artırılması
»Sürekli iyileştirme ve geliştirme
»Çalışanların yetkinliğini ve düzenli gelişimini sağlamak
×

Alışveriş SepetinizSepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Genel Toplam :     0,00 TL
×