FABRİKADAN TESLİM AL

1. FABRİKADAN teslim al” sistemi nasıl çalışır?

Siparişinizi tamamlarken adres aşamasında ‘’ Fabrikadan teslim alacağım’’ yazarak. Ve ödeme aşamasına geçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Bu aşamadan sonra siparişiniz ile teslimat zamanını 0532 584 25 80 veya 0232 436 34 79 hatlarımız ile görüşüp teslim zamanı onaylandıktan sonra  teslim edilecektir.


4. Siparişimi başka birisini fabrikaya yönlendirerek aldırabilir miyim?

Siparişinizi başka birinin teslim almasını istiyorsanız ürünü teslim almaya gitmeden önce 0532 584 25 80 numaralı telefondan bizi arayarak ürünü teslim alacak kişinin bilgilerini vermeniz gerekmektedir.

5. Siparişimi ne kadar süre içinde almak zorundayım?

Siparişinizi 15 gün içerisinde teslim almanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparişinizi yeniden oluşturmanız gerkir.

6. Ürünüm fabrikada  ne zaman hazır hale gelecek?

Siparişiniz alındıktan sonra en geç 1 iş günü içerisinde fabrikadan teslim edilir. İletişim hatlarımız ile irtibat halinde olmanız gerekmektedir.

7. Siparişimin fabrikada hazır olup /olmadığını nasıl öğrenebilirim?

Siparişlerinizin durumunu hesabım/siparişlerim bölümünden kontrol edebilirsiniz. Kargo durumu ‘’ gönderildi’’ olarak görmüş olduğunuz siparişlerinizin teslim durumunu 05325842580 numaralı telefondan bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

8. Ürünü teslim aldığım an itibarı ile iade / değişim yapabilir miyim?

Teslim aldığınız ürünü beğenmediyseniz, siparişinizi aldıktan sonra anında değişim yapabilirsiniz , Ancak Değişim şartlarını sağlayan ürünlerde değişim yapıldığını bilerek sipariş verdiğiniz kabul edilir. Ayakkabı Değişim  bölümünden değişim şartlarını inceleyebilirsiniz.