El Yapımı Gelin Ayakkabısı Tasarımcısı
2024-04-30 00:00:00

Düğünde Ayakkabının Önemi


www.ayakkabitutkusu.com

GELİNLİK AYAKKABISI RAHAT OLMALI
Ayakkabı Tutkusu Stilo ®

Düğün öncesinde gelinlik seçimi ne kadar önemliyse gelin ayakkabıları da aslında bir o kadar önemli. Büyük gün gelene kadar birçok konuda titizlikle tercih yapmak gerekiyor. Gelin çiçeğinden takılara kadar her bir parça ve aksesuar bütünlük ve uyum içinde olmalı ki o tarihi günde kimse sizden daha şık olmasın. Herkes kendi düğünündeki en şık bayan olmayı hayal eder değil mi?

Evlilik hazırlıkları esnasında oldukça önemli olan düğün gelin ayakkabısı seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar üzerinde duruyoruz. Genellikle gelin ayakkabısı denilince insanların aklına çok şık ayakkabılar gelir. Ama en önemlisi bu ayakkabıların rahat olması gerektiği. Öyle ya düğün günü saatlerce bu ayakkabının içinde olacaksınız ve size acı verecek bir ayakkabı hayallerinizi süsleyen bu önemli gününüzü çekilmez hale getirebilir. O gün sizin En hareketli gününüz olacak aslında Organizasyonunuz Düğün ise Bir sahneniz olacak en önemlisi ve bu sahnede ayağınızı acıtacak sivri topuklu veya ilk deneyim olacak bir ayakkabı o gün size ayakkabısız çıplak ayak ile bırakmaya kadar götürebilir işi Bunun için şıklıktan önce rahatlığa dikkat etmek oldukça yerinde bir hareket olur.
Rahatlık denilince de ilk sırada topuk olayı geliyor. Fazla abartmadan ideal ölçüde bir topuk seçerseniz, veya dolgu topuk ,orta topuk ayakkabılar arasından seçim yapmanız sizi epey rahatlatacaktır. Orta topuğun yanında akşam saatlerinde yapılacak bir düğün varsa düz tabanlı ve rahat ikinci bir ayakkabıyı yedekte tutmakta isabetli olacaktır. Eğer düğün ayakkabınızı düğünden sonra da giymek istiyor En azından gelinlikle aynı renkte seçmeme şıkkını da göz önünde bulundurmalısınız. Genellikle aynı renk seçilmekte ama bazen farklı renkler de seçilebilir ve bunların düğünden sonra giyilme şansı daha yüksek olur.

Yağmur yağabilir de yağmayabilir de der gibi oldu. İdare edin. Sonuçta giyerek alacaksınız. Ne kadar rahat olduğunu en iyi bilecek kisi sizsiniz ve renk kombinasyonu anlamında son karar yine size ait. Bu arada Gelin Ayakkabılarının En rahat ve En şık olanını www.ayakkabitutkusu.comsayfadan alabilirsiniz . Alışverişinizi gelinlik ayakkabınızı Ayakkabitutkusu.com sayfasından çok kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Dönelim renk konusuna. Renk olarak kırık beyaz (Sedef) ya da açık beyaz tonlar işinizi görecektir. Fakat bahar aylarında bir düğün planınız varsa mevsime ayak uydurmanız çok daha akıllıca olabilir. Örneğin pudra renk ya da pastel tonlar bahar havasıyla ve renkleriyle oldukça uyumlu olacaktır. Tabii gelinliğinizin de bu noktada önemi çok büyük. Mesela eğer taşlı bir gelinlik ise yine taşlı ve süslemeli bir ayakkabı tercih edebilirsiniz.

Eğer kırsal alanda ya da deniz kenarında düğün planınız varsa ilk olarak dikkat etmeniz gereken topukların size burada çok sorun çıkaracağı. Dikkatli olmazsanız yardım edilmeden yürüyemeyen bir gelin olabilirsiniz. Dolayısıyla mekan secimi yaparken düğün salonunun yetkilisine mutlaka bu konuya ilişkin sorularınız varsa sorun.

Son olarak yeni trend son zamanlarda oldukça popüler olan ve modaya uygun isteyenler için farklı seçenekler sunan www.ayakkabitutkusu.com bir fikir daha var. Düğünde spor ayakkabı giymek. ''Düğünde Converse'' Fakat bu conversler de En Rahat ve Şık kalıbı kullanan firma Ayakkabı Tutkusu Stilo ® diye gecen bu akım çok moda. Dilerseniz siz de düğününüzde spor ayakkabı tarzı bir geleneksel bir hareket yapabilirsiniz.Ve En rahat ve En şık siz olabilirsiniz. www.ayakkabitutkusu.com


AYAKKABI TUTKUSU STİLO ®

×

Alışveriş SepetinizSepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Genel Toplam :     0,00 TL
×