Hakkımızda

Ayakkabitutkusu.com  2014 yılında  Kurduğumuz   AYAKKABI TUTKUSU  Sayfamızın  Tüm fiyatlar ve Kalite bakımından cazip olmasıyla , Siz Değerli Müşterilerimize Sunuyoruz.  STİLO AYAKKABI markasını  avantajlı fiyatlar ile yalnızca üyelerine sunan, kapalı devre alışveriş sistemidir. ayakkabitutkusu.com ayak ürünleri ağırlıklı olmak üzere, aksesuar, her türlü ürün sağlıklı bayan ayakkabıları çeşitliliğine sahip son moda Ayakkabı konseptini tüketici ile buluşturmaktadır. www.ayakkabitutkusu.com bir Stilo Ortopedik Ayakkabı San.Tic.Ltd.Şti. Sayfanın Kurucusudur.

Stilo Ortopedik Ayakkabı San.Tic.Ltd.Şti
Stilo Ayakkabı, 1976 yılında İzmir agorada Sevde Kundura adıyla kuruldu. Firmamız ortopedik çocuk ayakkabısı ve bayan ayakkabısı üretmektedir. Titizlikle seçilen deriler ve kaliteli malzeme kullanımı, detaylara verilen önem ve işlenişteki hassaslık tüm Stilo koleksiyonuna damgasını vurmuş bu kalite anlayışı, Stilo markasının Türkiye ayakkabı sektörünün aranan markası olmasının yanı sıra Avrupa pazarındada saygın bir yer edinmesini sağlamıştır. Büyümekte olan bir firma teknolojik yeniliklerle desteklenmelidir düşüncesiyle bugün firmamız çocuk ve bayan koleksiyonunda Türkiye çapında ve Avrupa pazarında tanıtılmış ve onay görmüş.

Yeni modellerin tasarlanmasında gelişmiş bilgisayar sistemlerinden yararlanarak çocuk ve bayan ayakkabısında ihracat yaptığı ülkeler arasında Rusya, Ermenistan,Ukrayna, Faransa, Azerbaycan, Amerika, Kuveyt ve Birleşik Arap ülkeleri bulunmaktadır.

Vizyon
Ayakkabı üretiminde lider bir Türk firması olarak küreselleşen pazarda önde gelen oyunculardan biri olmak.

Misyon
» Yeni teknolojiler geliştirerek ayakkabı endüstrisine katkıda bulunmak.
» Yenilikçilik ve yaratıcılık yolu ile ulusal alanda geliştirmek, üretim kalitesini arttırmak, milli ayakkabı kullanımını sağlamak.
» Uluslararası alanda rekabetçi bir ayakkabı üreticisi olmak.

Kalite Politikamız
» Müşteri memnuniyetini öncelik kabul etmek
» Yapılan işte kaliteyi gözetmek
» Dürüst ve güvenilir bir marka olmayı kalıcı kılmak
» Ulusal ve uluslararası alanda rekabet edebilirliği arttırmak
» Sürekli iyileştirmek ve geliştirmek
» Çalışanların yeterliliğini ve düzenli gelişimini sağlamak